Erland Pettersen

Avdelingsleder
900 51 109
Erland.pettersen@mobit.no

Bli kjent med Erland her!

Johnny Helgesen

Key Account Manager
909 88 420
Johnny.helgesen@mobit.no

Bli kjent med Johnny her!

Kjetil Aas

Senior systemkonsulent
971 62 007
Kjetil.aas@mobit.no

Bli kjent med Kjetil her!

Stephen Gibb

Systemkonsulent
995 76 262
Stephen.gibb@mobit.no

Sigmund Smidt

Senior systemkonsulent
476 84 448
Sigmund.smidt@mobit.no

Bli kjent med Sigmund her!

Roald Pettersen

Key Account Manager
995 26 677
Roald.pettersen@mobit.no

Hans Erik Uteng

Drift og support
995 59 898
Hans.erik.uteng@mobit.no

Jonas Haugli

Salg og support
48 14 90 24
jonas.haugli@mobit.no

Amund Johansen

IT konsulent
91 67 09 60
amund.johansen@mobit.no

Mobit Fredrikstad
Dikeveien 32
1661 Rolvsøy
Meld deg på vårt nyhetsbrev