Jan Erik Garberg

Økonomi og administrasjon
970 38 388
jan.erik.garberg@mobit.no

Bli kjent med Jan Erik her!

Kurt Lien

Drift og supportansvarlig
905 95 592
kurt.lien@mobit.no

Bli kjent med Kurt her!

Morten Kvellestad

Senior systemkonsulent
934 03 889
morten.kvellestad@mobit.no

Bli kjent med Morten her!

Amran Toryalai

Key Account Manager
467 83 518
amran.toryalai@mobit.no

Bli kjent med Amran her!

Bjørn Stian Ravn Østreng

Produkt og innkjøp
991 06 698
bjorn.ravn@mobit.no

Bli kjent med Bjørn Stian her!

Nina Skarprud

Key Account Manager
909 66 246
nina.skarprud@mobit.no

Bli kjent med Nina her!

Camilla Arnesen

Drift- og supportkoordinator
902 27 070
camilla.arnesen@mobit.no

Bli kjent med Camilla her!

Mobit

Arne Bogen

Prosjektleder
92 88 65 42
Arne.bogen@mobit.no

Mobit

Per-Erik Gabrielsen

Systemkonsulent
90 28 80 15
per-erik.gabrielsen@mobit.no

Mobit

Joakim Chasinski

Systemkonsulent
47 51 58 30
joakim.chacinski@mobit.no

Mobit Helsfyr – Oslo
Karoline Kristiansens vei 5
0661 Oslo
Meld deg på vårt nyhetsbrev