Dan-Erik Torsteinsen

Daglig leder
960 99 999
dan-erik.torsteinsen@mobit.no

Spesialfelt:
Store bedrifter
Offentlig sektor
Mobile bedriftsløsninger

Tage Samuelsen

Salgsleder mobil
995 79 947
tage.samuelsen@mobit.no

Spesialfelt:
Fiber
Telefoni
Mobile bedriftsløsninger

Kjetil Eilertsen

Rådgiver
926 42 222
kjetil.eilertsen@mobit.no

Spesialfelt:
Digitale skilt
Mobile bedriftsløsninger
Betalingsløsninger

Andreas Waaler

Salgsleder POS
938 21 007
andreas.waaler@mobit.no

Spesialfelt:
Digitale skilt
Kasseløsninger
Bedriftsrådgivning

Gustav Öhman

Chief Marketing Officer
934 12 222
gustav.oman@mobit.no

Spesialfelt:
Google AdWords
Google Analytics
Bedriftsrådgivning

Hans-Christian Græsdal

Rådgiver POS
928 43 333
hans-christian.gresdal@mobit.no

Spesialfelt:
Store bedrifter
Kasseløsninger
Bankterminaler

Magnus Larsen

Butikksjef
975 48 000
magnus.larsen@mobit.no

Kent Mortensen

Tekniker
950 89 100
kent.mortensen@mobit.no

Spesialfelt:
Montering
Infrastruktur
Bankterminaler

Eirik Andreassen

Rådgiver
400 00 483
eirik.andreassen@mobit.no

Spesialfelt:
Forbedring av mobildekning
Apple-systemer
Mobile bedriftsløsninger

Ben Morgan Bull

Tekniker
413 42 500
ben.bull@mobit.no

Spesialfelt:
Hardware
Feilretting
Service av enheter

Vegard Hellan

Rådgiver
975 78 000
vegard.hellan@mobit.no

Hassan Kjærvik

Rådgiver
930 54 444
hassan.kjaervik@mobit.no

Mobit Stakkevollvegen – Tromsø
Stakkevollvegen 96
9010 Tromsø
Meny
Meld deg på vårt nyhetsbrev