Vi ønsker at du er:
Positiv, godt humør og imøtekommende
Ryddig og punktlig
Engasjert og opptatt av å yte god service til alle kunder
Liker en utfordring, er selvstendig og jobber godt i team
Er du en person som tåler utfordringer, og som har lyst til å jobbe i et aktivt og veldig kreativt miljø? Legg inn en åpen søknad hos oss!
Vi trenger kandidater til både Bedriftssenteret på Hvam, nord for Oslo, og på vårt salgskontor på Torshov i Oslo.
Vi vil sørge for sertifisering hos Telenor, Telia og Nortel. Vi vil gi støtte/opplæring.
Du må ha et ønske om å være en del av miljøet, og aktivit jobbe for nye kunder. Utfordrende, men gøy!
Service innstilt, ærlig, høflig, og pågangsmot er det vi ønsker. Har du dette, vil du lykkes!
Positiv, godt humør og imøtekommende
Ryddig og punktlig
Engasjert og opptatt av å yte god service til alle kunder
Liker en utfordring, er selvstendig og jobber godt i team
Erfaring fra IT/telekom
Erfaring fra B2B salg og/eller B2C
Førerkort kl. B og disponerer egen bil
Gode betingelser med fastlønn
Godt arbeidsmiljø
Opplæring både i form av kursing og kompetansebygging
Du får jobbe med spennende produkter og tjenester
Oppstart og tiltredelse av stillingen etter avtale
Send gjerne CV og en kortfattet søknad til Sales Manager Kåre Hauklien:
Mail: kaare.hauklien@dataspesialisten.no
Telf: +47 934 19 000
Dataspesialisten AS ble etablert i 1997 og er medlem i Mobit, Norges største IT og Telecom kjede. Vi tilbyr telefonabonnement og alle varianter mobiltelefoner til kunder i privatmarkedet og ulike kommunikasjonsløsninger, fiber og skybaserte tjenester til bedriftsmarkedet. Vi er sertifisert på Bedriftsnett løsninger fra både Telenor, Telia og Nortel.
Dataspesialisten AS er lokalisert med et Bedriftssenter på Hvam nord for Oslo og herfra betjenes våre bedriftskunder. Vi har ansatte som håndterer salg, teknisk og backoffice og vi arrangerer kundeseminarer sammen med våre operatører og leverandører på dette Bedriftssenteret.
Dataspesialisten AS er en av de største forhandlerne i Mobit kjeden, som er landet største forhandlerkjede innen IT og Telefoni. Det som differensierer Dataspesialisten AS fra den tradisjonelle Bedriftsforhandler er at vi har 6 butikker lokalisert på Grorud Senter, Gunerius Senter, Strømmen Storsenter, Bryn Senter, Tangen Senter på Nesodden og Senter Syd Mortensrud.
Våre kunder kan benytte disse butikkene som servicepunkter til endringer på ansattabonnement under gjeldende Bedriftsavtaler, i tillegg til kjøp av telefoner og ekstrautstyr og muligheter for mindre reparasjoner.
Vi vil med denne organiseringen yte våre kunder god service og skape gode kundeopplevelser.
Stillingskategori | Dataspesialisten |